best website stats

درباره ما

طراحی وب اکسیر به عنوان زیرمجموعه ای از گروه تجاری اکسیر از سال 88 فعالیت خود در زمینه طراحی وبسایت را آغاز کرده است. در طی مدتی که از فعالیت بخش طراحی وب اکسیر می گذرد پروژه های زیادی توسط طراحی وب اکسیر ب انجام رسیده که رضایت مشتریان گرامی را در پی داشته است. ما در اکسیر کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات و پشتیبانی قوی را از اولیوت های خود بشمار آورده و همواره از جدیدترین تکنولوژی ها و سیستم و آخرین متدهای طراحی وبسایت را در پروژه های خود ه کار می گیریم و معتقدیم که مهمترین معرف و تبلیغ کننده ما، مشتریانمان هستند.

کلمه اکسیر ( ECSIR ) مخفف عبارت E-Commerce Society of IRan به معنی  جامعه تجارت اکترونیک ایران است و این عبارت خود بیانگر هدف و ایده آل ما در تحقق و توسعه تجارت الکترونیک و پررنگ کردن نقش تکنولوژی های نوین ، به ویژه کامپیوتر و اینترنت ، در ساختار سنتی بازار و کسب و کار تجاری در ایران است. اکسیر می کوشد که با ارائه مشاوره و راهکارهای نوین و مبتنی بر وب ، به گسترش حضور شرکت ها و فعالان تجاری در اینترنت افزوده و به رونق تجارت ایران در دنیای مجازی کمک کند ، دنیایی که دیگر بر کسی پوشیده نیست که اهمیتش از دنیای واقعی بیشتر نباشد کمتر نیست و ابر کمپانی هایی مانند گوگل ، اپل و فیس-بوک شاهد این مدعا هستند.

در همین راستا و برای تحقق این هدف است که می کوشیم با ارائه خدمات ، آموزش و مشاوره های تجارت الکترونیک و تبلیغات در فضای اینترنت به رشد کسب و کارهای اینترنتی سرعت بخشیم و امکان حضور تمام کسانی که می توانند در فضایی وب فعالیت داشته باشند را به ساده ترین شکل و با کمترین هزینه مهیا کنیم. تلاش ما براین است که مشکلات حضور مشاغل در اینترنت را مورد بررسی قرار داده و با ارائه راهکارهایی مفید و قابل اجرا این مشکلات را رفع و حضور در دنیای مجازی را تسهیل کنیم .

 تیم طراحی وب اکسیر که بخش طراحی وب گروه اکسیر است وظیفه طراحی وبسایت ها و نرم افزارهای تحت وب شرکت را به عهده دارد. بدیهیست که داشتن وب سایتی کارا و مفید اولین و مهمترین گام برای حضور در فضای وب است. طراحی سایت با هزینه مناسب و کیفیت بالا مهمترین اولویت در طراحی وب اکسیر است.

مهم ترین ویژگی های کاری ما را می توان در موارد زیر خلاصه کرد :

- رضایت مشتری مهمترین هدف و الویت ماست ،مشتری برای ما در جایگاه شریک قرار دارد ، چون هدف ما گسترش حضور جامعه در اینترنت و ساختن فرهنگ تجارت الکترونیک است

- طراحی سایت خلاق ، حرفه ای و منحصر به فرد

- هزینه های پایین و باورنکردنی  طراحی سایت و در عین حال کیفیت بالا

- به کارگیری  متدهای نوین  در طراحی وب سایت و منطبق بر استانداردهای جهانی  و روز طراحی

- نگاه ویژه به بهینه سازی برای موتورهای جست و جو در طراحی وب سایت و قرار دادن امکانات لازم در پنل مدیریت وبسایت